JAK TO VIDÍM JÁ

JAK TO VIDÍM JÁ

Dnes si můžete vybrat ze spousty různých věštkyň, vědem, vykladačů … Dnes to dělá spoustu lidí a vypadá to, že to může dělat téměř kdokoli, ale rozhodně k tomu musí mít dotyčný určitý vztah, respekt a cit.

Já osobně vykládám nejčastěji z klasických Tarotových karet. Dále, ale také používám obyčejné Vykládací karty, Andělské tarotové karty a další karty.

Jak jsem se k vykládání dostala se můžete dočíst v části “O MĚ“.

Chtěla bych také říct důležitou věc a to, že nikdy nikomu neříkám, že to co vyložím se vyplní. Karty ukazují jakousi cestu, po které se člověk může vydat, ale také nemusí. Karty jsou velice dobrým pomocníkem při rozhodování jakéhokoli kroku v životě, ujasnění si určitých kroků, vztahů partnerských nebo jakýchkoli jiných vztahů a jestli se budoucnost podle karet naplní nebo ne, záleží čístě na dané osobě. Záleží, jak se v dané situaci dotyčný rozhodne. Ale nemůžeme změnit to, co je osudem dané. Samozřejmě často se vyplní to, co ve výkladu je, ale jak říkám, ne vždy to tak musí být… Stačí, aby se dotyčný v danou chvíli rozhodl jinak.

Já občas také zajdu na výklad karet k někomu jinému, jelikož nejsem schopná být u sebe objektivní. A tím chci říct, že ne vždy se vše vyplnilo a není to tím, že by to byla špatná kartářka, ale tím, že jsem se jinak rozhodla.

Osobně ne moc ráda vykládám na otázky, které se týkají zdraví člověka a těhotenství. Se zdravím mohou pomoci do určité míry jiné metody, třeba kyvadlo. U otázek ohledně těhotenství si myslím, že je to záležitost, která by se měla nechat osudu.

Spoustu lidí má také předsudky vůči kartě smrt, která ale rozhodně neznačí smrt jako takovou. To jestli někdo ve Vašem okolí umře by Vám správný vykladač nikdy neměl sdělit. I v této oblasti jsou určitá pravidla, která by měl správný vykladač dodržovat ať už se jedná o mlčenlivost a zachování tajemství mezi vykladačem a tazatelem nebo určité citlivosti ve sdělování nepřijemných věcí. Pokud ve Vašem výkladu uvidím nějakou nepříjemnou událost, tak věrte, že i to ode mne uslyšíte, ale s citem. Jsem upřímná a rozhodně nesděluji pouze to pozitivní. Vše uvadím, tak jak to je a jak to v kartách vidím…