LÉČENÍ REIKI U MĚ

LÉČENÍ REIKI U MĚ

Reiki osobně

Pokud se u mě objednáte na léčení Reiki, tak probíhá následovně.
Objednáte se u mě na určitou hodinu (léčení může probíhat jak na dálku, tak osobně), ale nejlépe přijdete ke mě, pohodlně si ulehnete a já Vám k tomu pustím nějakou příjemnou hudbu, případně zapálím vonnou lampu či tyčinku.

Po celou dobu je důležité mít zavřené oči. Následovně se napojím na Vaše tělo a budu rukami jezdit po celém Vašem těle bez dotyku (každý „léčí“ Reiki jinak, takže někdo přikládá ruce přímo na tělo). Při léčení se Reiki zaměřuje na problematická místa na těle a zároveň Vám čistí čakry… Celkové „léčení“ trvá 30 – 60 minut záleží na stavu člověka, je to velice individuální. Pocity jsou u každého také jiné, takže někdo cítí na určitých místech tlak, teplo, chlad, někdo nic, ale ještě jsem se nesetkala s tím, že by někdo něco necítil. Citlivější a vnímavější osoby se mohou dokonce dostat do jakéhosi stavu meditace, kdy Reiki navozují představy různých barevných obrazců a vln… Po ukončení Reiki se budete cítit mnohem lépe než předtím po všech stránkách. Reiki pak působí dalších 21 dní, což můžete ale nemusíte ani pocítit. Reiki mohu použít i při masáži po Vašem svolení.

Reiki na dálku

Reiki na dálku probíhá tak, že se domluvíme na hodině, která bude vyhovovat oboum stranám. Vy mi zašlete datum narození a případně Vaši fotografii do emailu, abych se na Vás mohla co nejlépe napojit. V domluvenou hodinu si ulehnete na klidné místo, kde Vás nebude nikdo a nic rušit a budete čekat až se na Vás napojím. Před začátkem léčení a po něm si ještě zavoláme nebo napíšeme, abych věděla, zda vše proběhlo v pořádku. Lečení na dálku je stejně účinné jako při osobním kontaktu.

Reiki do minulosti a budoucnosti

Reiki se dá použít na různé situace, které v budoucnu podstoupíte jako například cesta autem, jednání v práci, schůzka a podobné.
Stejně tak působí na problémy z minulosti jako na příklad rozchody, zklamání a podobné.
Poskytuji jako součást „léčení“.

Po „léčení“ není dobré požívat alkohol a omamné látky.