AUTOMATICKÁ KRESBA

AUTOMATICKÁ KRESBA

Terapií automatickou kresbou můžete zjistit, jak jsou na tom Vaše čakry, kde se ukrývá váš zdravotní problém a následně dochází k vyčištění bloků, které automatická kresba ukázala.
Automatickou kresbou Vám také mohu nakreslit obrázek, který bude přímo léčit danou věc, část těla či jakýkoli problém. Hamonizuje a léčí. Je to originální kresba, která je nakreslená přímo pro Vás.

Cena 1200 Kč/hodina

KONSTELACE

KONSTELACE

Konstelace je technika, která pracuje na rozvoji osobnosti a sebepoznání. Tato technika řeší veškeré problémy, jak vztahové, zdravotní, osobní, duchovní… V podstatě je to o přijímání energií, protože všechno je energie. Stáváte se herci.
Konstelace probíhají na základě předávání rolí. Osoba, která si chce pomocí konstelace řešit jakýkoli problém vybere ze skupiny osob svého zástupce. Zástupci předá svoji roli. Pak vybere zástupce za daný problém či osobu a zástupce přijme danou roli. A už probíhá konstelace, ve které vidíte, jak vy reagujete na daný problém, osobu a naopak.
Je to velice účinná metoda. Snažím se aby vždy došlo k vyřešení dané situace. Průběh konstelace se pak promítá do reality vašeho života někdy se to projeví hned někdy až za nějaký čas… Vše je řízeno vesmírem. Konstelace Vám mohou změnit život. Nebojte se podívat tváří v tvář sobě a danému problému do očí.

Konstelace probíhají ve skupině maximálně 10ti osob a každý si vyřeší daný problém. Je nutné mít čas celý den někdy i dva dny a věřte, že si odnesete velké zážitky a možná naleznete i sami sebe. Naše problémy se odvíjí od našich předků, rodiny, minulých životů či si sami něco přitahujeme. Na semináři konstelací je potřeba hodně jídla (vydáte spoustu energie), pohodlnné oblečení.
Mále občerstevní, káva, čaje jsou k dispozici

Termíny na konstelace naleznete v aktualitách nebo na mých facebookových stránkách Oko Duše.

Cena: 1200 Kč osoba/den

Druhy duchovních vztahů

Druhy duchovních vztahů

11.2.2019 – článek

Našimi životy procházíme několika druhy duchovních vztahů, které v následujících řádcích popíši. Samozřejmě je spousty jiných vlivů na naše vztahy, ale někteří z vás můžete najít odpověď na to, proč je to ve vašem vztahu tak, jak to je.

Velký vliv na naše vztahy mají minulé životy, které jsou úzce spojeny s životy současnými… Určité lidi potkáváme v současném životě proto, abychom si vyřešili něco, co jsme nebyli schopni řešit v životech minulých a dokud to nevyřešíme, tak v životech příštích budeme stále potkávat ty stejné duše.

Všechny tyto vztahy jsou založené na minulých životech. Člověk musí splatit účty za minulé životy. Pokračovat ve čtení „Druhy duchovních vztahů“

KYVADLO

KYVADLO

Kyvadlo je starý magický nástroj. Jde o metodu léčení skrze kterou se napojím na duchovní mistry a za pomoci tabulek a kyvadla odstraníme problém či doplníme chybějící energii. Kyvadlem můžeme odstranit veškeré negativní bloky, programy, energie, přesvědčení, rodové záležitosti… Kyvadlem můžeme také zharmonizovat tělo, čistit čakry a veškeré nemoci. Můžeme zjistit v procentech na kolik nám co škodí a ubližuje. Kyvadlem zjistíme také geopategenní zóny v domě či bytě a následně vše vyčistíme. Je to účinná metoda, která se dá použít téměř na cokoli.

Ozvěte se a zkuste účinek kyvadla na vlastní kůži.

Cena 1200 Kč/hodina

Pražská MHD

Pražská MHD

21.1.2018 – článek s rozhovorem

Vycházím z domu a jako obvykle míjím staveniště rozestavěného obydlí. Potkávám paní s malým jorkšírem a pomali se dostávám k podchodu. Začíná pršet a já přemýšlím, zda se mám ještě vrátit pro deštník. Nevrátím se, pomyslím si, protože je sobota a tramvaj nejezdí tak často jako ve všední dny. Procházím podchodem a jdu po schodem na zastávku. Slyším jak už přijíždí tramvaj. Rychle se rozeběhnu a dobíhám ke dvěřím. Vždycky, když dobíhám tramvaj nebo autobus, běžím tak, aby mě řidič viděl ve zpětném zrcátku. Doběhnu ke dvěřím, Pokračovat ve čtení „Pražská MHD“

Není sen jako sen

Není sen jako sen

19.10.2017 – článek s rozhovorem

Vyšla jsem z domu a byl krásný letní den. Na nohách jsem měla zelené měkoučké pantofle, na kterých byla vyšitá žlutá květina. Říkala jsem si, že takové pantofle bych si na sebe nevzala, protože vypadaly dost infantilně, ale oblečená jsem byla do normálních džínových kalhot a obyčejného, bílého trička. Vypadá to, že záměrně někam jdu.

Pokračovat ve čtení „Není sen jako sen“

Co je štěstí?

Co je štěstí?

3.10.2017 – článek s rozhovorem

Dnes článek k zamyšlení.

Co je štěstí? Poslední dobou si pokládám tuto otázku. Neptejte se proč, protože sama nevím. A není to tím, že bych byla šťastná nebo nešťastná. Prostě jen jsem. Možná mám pocit, že je na světě nějak moc neštěstí. Pro každého má totiž štěstí jiný význam. Mám pocit, že člověk nemůže být šťastný. A nebo může, ale netrvá to věčně a může to být pocit, kdy jste šťastní pouze chvíli. Třeba týden, hodinu, minutu. Trvá to pouze krátkou dobu. Je to jen určitá chvíle.

Pokračovat ve čtení „Co je štěstí?“

Pár slov úvodem

Pár slov úvodem,

Vítejte na mém blogu,
hodně dlouho jsem přemýšlela o založení blogu, ještě dlouho před tím než jsem se rozhodla, že se začnu věnovat duchovní oblasti jsem chtěla založit blog.

Spoustu let si něco píši, ale nevím, jak moc mi psaní jde nebo nejde? Snad bude stačit, že mě to baví.
Nově naleznete články s rozhovory s lidmi z ulice. Vždy mě zajímalo co si lidé myslí o různých tématech a také lidé osobně, tak jsem vyrazila do ulic a oslovila náhodné kolemjdoucí. Otázky připravuji tak, aby souvisely s tématem článku.

NUMEROLOGIE, REIKI

NUMEROLOGIE

numerologie je součástí každého výkladu karet či jiné terapie na požádání. Občas se podívám i na asrtrologii a do mayského kalendáře, takže se dozvíte něco o sobě.

Samostatný rozbor, který zahrnuje numerologii, lehkou astrlogii a případněš náhled na partnerský vztah.

REIKI

ošetření energií reiki celého těla probíhá v leže přikládáním rukou po celé ploše těla, ošetřuje se každá strana Vašeho těla. Při ošetření se harmonizuje tělo, čakry, odstraní se některé bolesti Vašeho těla a naprosto se uvolníte. Energie působí vždy tam, kde je potřeba.

Cena 1200 Kč/hodina

CO JSOU ČAKRY

Čakry jsou energetická místa v našem těle. Slovo čakra pochází se sánskrtu a znamená kolo nebo disk. Naše čakry můžeme tedy vidět jako rotující kola v různých barvách.
Na těle máme celkově asi 88 000 čaker. Nejčastěji se uvádí 7 hlavních čaker (kořenová, sakrální, solar plexus, srdeční, krční, ušní, třetí oko, korunní) a 40 vedlejších, které nemají tak velký význam jako čakry hlavní.

Každá z čaker je spojená s jinými oblastmi člověka a každá má jinou barvu. Pokud jsou čakry zablokovány, tak se nemusíme cítit dobře a mohou nám způsobovat nepříjemné pocity, problémy. Podle toho jaká oblast v našem životě nás trapí, podle toho je čakra zanesena více či méně.

Čakry můžeme harmonizovat a vyčistit podle různých cvičení, meditací, pomocí Reiki, napojením, kyvadlem, automatickou kresbou. Zúůsobů je mnoho. Čakry si můžete vyčistit i doma bez pomoci.

1. Kořenová čakra

Kde se nachází: Nachází se na spodním konci páteře mezi pohlavními orgány a konečníkem.
Barva: Má červený zářivý odstín, pokud je čakra zanesená, tak má kalný až tmavě červený odstín.
Význam: Finance, kariéra, bydlení, fyzické bezpečí, majetek.

2. Sakrální čakra

Kde se nachází: Nachází se mezi pupíkem a spodním koncem páteře.
Barva: Má krásnou oranžovou barvu, pokud je čakra zanesená, tak má kouřově oranžové zbarvení.
Význam: Fyzické potřeby – sex, jídlo, pití, závislosti, životní styl.

3. Čakra solární – Solar plexus

Kde se nachází: Nachází se těsně nad pupíkem ve středu těla.
Barva: Má jasně žlutý odstín, pokud je čakra zanesená, tak má barvu bláta.
Význam: Síla a moc, ovládání.

4. Srdeční čakra

Kde se nachází: Nachází se uprostřed hrudníku v úrovni srdce.
Barva: Má jasně zelený odstín, pokud je čakra zanesená, tak má odstín lesní zeleně.
Význam: Mezilidské vztahy, láska, připoutanost k lidem, milosrdnost, nemilosrdnost.

5. Krční čakra

Kde se nachází: Nachází se na krku v blízkosti ohryzku.
Barva: Má barvu oblohy, tedy světle modrou. Zanesená čakra má barvu zamračeného nebe.
Význam: Pravdomluvnost, komunikace.

6. Čelní čakra – Třetí oko

Kde se nachází: Nachází se uprostřed mezi obočím.
Barva: Má barvu indigovou. Zanesená čakra má barvu tmavě purpurovou.
Význam: Minulost, budoucnost, duchovno.

7. Korunní čakra

Kde se nachází: Nachází se na temeni hlavy.
Barva: Září sytým purpurovým odstínem oživované čistě bílými odlesky. Též se uvádí zlatá a bílá barva. Zanesená má barvu noční oblohy.
Význam: Náboženství, víra, božské vedení, bůh.

MEDOVÁ MASÁŽ

MEDOVÁ MASÁŽ

Provádí se kdekoli na těle. Nejčastěji na zádech a stehnech (na stehnech vhodná pro zeštíhlení stehen).

Medová masáž je velice detoxikační, uvolňuje stres, napětí, deprese a celkově působí na psychiku člověka. Uvolňuje toxiny z těla a urychluje regeneraci tkání. Někdy se při masáži může stát, že se uvolní traumata a emoce, které v sobě člověk nosí. Po této masáží se budete cítit uvolněně a budete mít pocit, že z Vás cosi spadlo.

Tato masáž velice dobře působí na klouby v těle a psychiku člověka.

Účinky

– při pravidelné masáži stehen (2x týdně) zeštíhluje a zpevňuje stehna
– uvolňuje toxiny
– aktivuje metabolismus
– zvyšuje a urychluje regeneraci tkání (urychluje hojení)
– uvolňuje traumata a emoce
– působí na záněty v kloubech (jakékoli potíže s klouby)

Kdy se Medová masáž doporučuje

– po operacích a dlouhodobých nemocech
– snížená imunita
– deprese, stres, únava, ochabování výkonnosti a vitality
– bolesti hlavy
– nervové poruchy (neklid, poruchy spánku)
– revmatická onemocnění
– detoxikace (zbavení parazitů, virů, bakterií)

Kdy je Medová masáž nevhodná

– alergie na med
– cukrovka, ale v těžší formě
– vnitřní krvácení, vředy
– onkologická onemocnění
– poruchy kůže (ekzémy)
– infekční onemocnění

Cena 650 Kč/hodina